Подготовка к IELTS

IELTS AC:

для навчання в університетах

IELTS GT:

для виїзду на ПМП і для роботи

IELTS UKVI:

для навчання в університетах Англії

IELTS Life skills:

для посольства і отримання візи нареченої

Наші переваги:

  • Сертифікат міжнародного зразка, який підтверджує знання мови на певний рівень;
  • Термін дії сертифікату – 2 роки
  • Он-лайн реєстрація
  • Результати здачі тесту доступні на 13 день

Структура проведення тесту IELTS

Структура тестуЧасБали
Аудіювання40 хв
Читання60 хв
Письмо60 хв
Розмовна частина11-14 хв
Загальний час3 години 30 хв0-9

Фото

Зв'язатись з менеджеромПідготовка до іспиту IELTS

IELTS - це міжнародний тест на знання англійської мови. Якщо ви плануєте працювати, вчитись або жити за кордоном - то за допомогою тесту IELTS вам вдасться це здійснити! Вам залишається тільки записатися на курси підготовки і успішно здати тест!

GLOBAL ENGLISH, як акредитований тест-центр з підготовки до міжнародних тестів IELTS, з радістю допоможе здійснити вашу мрію! У нас ви можете як пройти підготовку до іспиту, так і здати сам тест в одному із затишних офісів - в Харкові або в Ірпені.

Залежно від обраної вами мети виділяють три види тесту:

IELTS Academic (Академічний модуль для навчання в університетах - Великобританії, Канади, Ірландії, Австралії, Нової Зеландії та інших країнах, де викладають англійською мовою);

IELTS General Training (Загальний модуль для виїзду на ПМП і для роботи в Європі, Канаді, Австралії, Новій Зеландії або Великобританії);

IELTS Life Skills (Модуль призначений для посольства і отримання візи нареченої)

Як проходить підготовка до іспиту IELTS в Центрі Global English в Харкові та Ірпені

Курс підготовки розрахований на 2 місяці. Для вас ми створюємо всі умови для комфорту і відмінного результату - нове обладнання, ноутбуки та кваліфікований персонал! Формуються групи до 8 осіб відповідно до рівня знання англійської мови, а також виду обраного вами іспиту. У програму навчання входять:

  • ознайомлення зі структурою тесту і сам підготовчий етап, що включає всі аспекти англійської мови: письмові вправи, читання, аудіювання, розмовна мова;
  • практичні уроки з носіями мови;
  • приклади тестових завдань;
  • бонусні заняття;
  • навчальні матеріали;
  • здача пробного тесту IELTS з докладними відгуками і коментарями від викладача.

Після успішного складання іспиту, а тільки такий результат чекає вас при проходженні курсу підготовки до IELTS в Центрі Global English, ви отримаєте Сертифікат міжнародного зразка, який підтверджує знання мови на певному рівні. І ви готові - до здійснення вашої мрії!

Записуйтеся на курси підготовки до IELTS і на саме тестування в наш Центр Global English в Харкові або Ірпені! Чекаємо Вас!