Керівник Центру Global English

Мене звуть Євгенія Каськова. Я є CELTA викладачем, Cambridge екзаменатором і людиною, яка обожнює свою справу, знаходиться на своєму місці і кожен день розвивається.

І я висловлюю величезну подяку всім хто підтримав мене і продовжує надихати на реалізацію супер ідей.

Я люблю challenges, мені подобається долати складні завдання і ставити божевільні цілі. Вони пробуджують у мені бажання рухатися вперед і розвиватися далі, глибше і ширше.

При створенні Центру у мене було чітке і ясне бачення мети: створити сильну платформу для вивчення англійської та підготовки до міжнародних тестів TOEFL iBT, IELTS, CAMBRIDGE. Ми цього досягли і тепер ставимо нові завдання!

Наша команда

Наші вчителі

Коли я ставлю складні завдання собі, я того ж очікую і від інших. Я люблю, коли ми разом зростаємо. Талант виграє ігри, а команда – чемпіонати! Наша команда не просто краща, ми супер – сила!

У викладачів є міжнародні дипломи/сертифікати: CELTA, DELTA, TKT. Підготовка до заняття це як написати Мону Лізу, величезні старання, опрацювання кожного кроку і максимальна якість.

Кожен урок це максимальна залученість, це робота студента особисто і групи, це задоволеність від роботи викладача і від отриманого і опрацьованого контенту.

Наші менеджери

Наші менеджери по роботі з клієнтами самі доброзичливі. Вони зможуть підібрати курс роботи і допомогти визначитися з розкладом. Гнучкі, 100% зворотній зв’язок і зацікавленість у Вашому успіху!

Наші цінності

Довіра

Довіряйте своє навчання професіоналам. Це фундамент відносин між клієнтом і нашим Центром

Відповідальність

Ми несемо відповідальність за якість навчання. Ви несете відповідальність за опрацювання матеріалу і відвідуваність. Разом ми доб’ємося найкращих результатів

Освіта

Один з найцінніших Ваших активів – це якісна і сучасна освіта. Ми знаємо не тільки як Вас навчити англійської, але як закріпити досягнення на міжнародному рівні!

Центр англійської мови GLOBAL ENGLISH

Центр GLOBAL ENGLISH — це школа навчання англійської мови в Харкові та в Ірпіні, підготовка до тестів TOEFL iBT, IELTS, Cambridge tests відповідно до міжнародних стандартів. На базі нашого центру в Харкові або в Ірпіні Ви офіційно можете зареєструватись і здати тести TOEFL, IELTS, Cambridge tests або ж просто записатися на курси англійської мови.

Записавшись на заняття в нашу школу англійської мови в Харкові або в Ірпіні, Ви відчуєте себе в середовищі дружніх і привітних однодумців, серед яких будуть і студенти, і викладачі. Тут всіх об'єднує любов до англійської мови, можливо, саме тому наші курси англійської мови вважаються в Харкові та в Ірпіні одними з найкращих.

Крім цього, наш центр англійської мови в Харкові та в Ірпіні пропонує своїм студентам участь у програмах освітнього туризму і практики мови на курсах в Англії